Ruch Chorzów i Górnik Zabrze mogą na dobre pogrążyć Lecha Poznań. Wielka mobilizacja mistrza

Lecha Poznań czeka śląski tydzień. Mistrz Polski zmierzy się kolejno z Ruchem Chorzów i Górnikiem Zabrze.
Facebook? » | A może Twitter? »


Stawką meczu z niebieskimi będzie awans do ćwierćfinału Pucharu Polski, a z Górnikiem poznaniacy powalczą o kolejne ligowe punkty. Lech mocno w tym sezonie zawodzi, więc w Poznaniu mobilizują się na "śląskie mecze" w szczególny sposób.

Ugrupowania kibiców Lecha Poznań oraz kapitan mistrzów Polski Łukasz Trałka wydali oświadczenie z apelem o wsparcie dla "Kolejorza".

"Grupy Kibicowskie Lecha Poznań, Lech Poznań Ultras, Stowarzyszenie Kibiców Lecha Poznań oraz kapitan "Kolejorza" - Łukasz Trałka zwracają się z apelem o wsparcie.

Obecnie nasza drużyna znajduje się "w dołku". Przy okazji najbliższych spotkań z Ruchem i Górnikiem musimy pokazać, że jesteśmy z Lechem nie tylko, gdy odnosimy sukcesy, ale również w trudniejszych momentach.

Wielokrotnie w tym sezonie przełykaliśmy gorzką pigułę porażki, ale każdy z nas zdaje sobie sprawę, że pretensje, wylewanie frustracji nie pomoże ani nam, ani zespołowi w odniesieniu zwycięstw w tak ważnych meczach jak walka o najkrótszą drogę do przyszłorocznych pucharów z Ruchem oraz o ligowe punkty z Górnikiem, które pozwolą rozpocząć marsz w górę tabeli.

Zjednoczmy siły i gorącym dopingiem przechylmy szalę zwycięstwa na naszą stronę, na stronę "Kolejorza". Potrzebne jest każde gardło, bez względu na poziom wkur... na wyniki. Będzie również oprawa. Bądźmy 12. zawodnikiem Lecha".