Chwalą Zawiszę po remisie: Punkt z bardzo dobrym zespołem

Szkoleniowiec Bytovii, Tomasz Kafarski docenia remis z bydgoskim Zawiszą - Kultura gry i jakość były po stronie gości - stwierdził po meczu.

Bydgoszczanie zremisowali 2:2 (0:1). Gola na wagę remisu zdobył w czwartej minucie doliczonego czasu gry Sylwester Patejuk. - W pierwszej połowie dominowaliśmy, mieliśmy bardzo dużo dogodnych sytuacji, żal tego, że ich w większości nie wykorzystaliśmy. W drugiej połowie trener gospodarzy nas trochę rozczytał. Gospodarze zdobyli dwie bramki. Cieszę się z tego, że nasza drużyna się pozbierała i w końcówce udało nam się zdobyć drugą bramkę. Pokazało to charakter naszej drużyny. - komentował spotkanie, trener Zawiszy Bydgoszcz, Daniel Osiński.

Kafarski dodał - W tym meczu odnieśliśmy dwa zwycięstwa i jedną porażkę. Pierwszym zwycięstwem było, że przegrywaliśmy tylko O:1 do przerwy. Drugim zwycięstwem, było to, że po korekcie w przerwie wyprowadziliśmy stan meczu na 2:1. Groźnie było w wielu momentach pod naszą bramką , ale nic nie zapowiadało straconej bramki w ostatniej akcji. To na pewno boli. Wydaje mi się, że kultura gry i jakość były po stronie gości. To oni mieli więcej klarownych sytuacji i taka optyczną przewagę w polu, ale to my byliśmy zespołem, który strzelił dwie bramki i mieliśmy 92 minutę i szkoda tych punktów, ale to jest cenny punkt z bardzo dobrym zespołem.

Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz