Espadon zaprosił i zlał sparingpartnerów z Danii i Niemiec

Siatkarze Espadonu Szczecin szykują się do nowego sezonu, w którym chcą powalczyć o awans do elity. W jakiej są już dyspozycji?

W sobotę espadończycy zagrali z niemieckim Netzhoppers i wygrali 3:0. Trenerzy zespołów umówili się na rozegranie dodatkowego seta, który również zakończył się wygraną naszego zespołu.

Po kilkugodzinnej przerwie szczecinianie zmierzyli się z duńskim Ishof Volley. Mecz był już bardziej wyrównany i Espadon wygrał go 3:1.

- Na boisku mieliśmy okazję zobaczyć grę wszystkich zawodników. Nie jesteśmy jeszcze w pełni formy, ale na tym etapie przygotowań do sezonu mają prawo pojawiać się błędy - podkreśla Agata Krzysztofek, rzecznik prasowa Espadonu.

Szczecinianie wygrali ten miniturniej, a przed nimi kolejne tygodnie przygotowań do ligi.