Cracovia. Zepół Armiche Ortegi krok za Realem Madryt

Były pomocnik Cracovii zadebiutował w Barakaldo, zespole Segunda Division B (III poziom rozgrywek)

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.plHiszpan do Cracovii przyszedł wiosną i zaliczył sześć spotkań. Potem został przesunięty do rezerw, bo nie spełniał oczekiwań trenera Jacka Zielińskiego.

Ortega niczym nie zachwycał, do tego miał problemy z dogadaniem się z kolegami. - W życiu piłkarza to normalne. Ciągle niewiele rozumiem, także z tego, co mówi trener, ale to nic nietypowego. Daję sobie czas na naukę - mówił na łamach krakow.sport.pl.

W sobotę Ortega zadebiutował w Barakaldo. Jego drużyna po szalonym meczu wygrała 1:0 z Guadajalarą, choć rywale grali w przewadze jednego gracza. Były gracz Cracovii wszedł z ławki już w 18. minucie. Zwycięski gol padł minutę przed końcem. Zespół Hiszpana jest wiceliderem drugiej grupy Segunda Division B. Na pierwszym miejscu jest druga drużyna Realu Madryt.