Silnie obsadzony turniej siatkarek w Ostrowcu, hit ręcznych w Końskich, młoda Korona z Wisłą Kraków [PLAN WEEKENDU]

Co, gdzie, kiedy na świętokrzyskich arenach
PIŁKA NOŻNA

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW: Korona Kielce - Wisła Kraków, stadion przy ul. Szczepaniaka, sobota godz. 12, KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Stal Rzeszów, stadion przy ul. Świętokrzyskiej, niedziela godz. 16;

II LIGA KOBIET: Moravia Morawica - Rysy Bukowina Tatrzańska, niedziela godz. 13:30;

III LIGA: Łysica Bodzentyn - Soła Oświęcim, Czarni Połaniec - Wisła II Kraków, oba mecze sobota godz. 11, Sparta Caffaro Kazimierza Wielka - Poprad Muszyna, sobota godz. 15, KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Hutnik Kraków, sobota godz. 16, Wisła Sandomierz - Korona II Kielce, Spartakus Aureus Daleszyce - Beskid Andrychów, oba mecze niedziela godz. 16;

IV LIGA: GKS Rudki - Nida Pińczów, Naprzód Jędrzejów - Partyzant Radoszyce, Alit Ożarów - Unia Sędziszów, Neptun Końskie - Zdrój Busko-Zdrój, Pogoń Staszów - Wierna Małogoszcz, Klimontowianka Klimontów - Hetman Włoszczowa, ŁKS Łagów - Kamienna Brody, Lubrzanka Kajetanów - Nidzianka Bieliny, wszystkie mecze niedziela godz. 16;

KLASA OKRĘGOWA: Wisła Nowy Korczyn - GKS Nowiny, Granat Skarżysko-Kamienna - Orlicz Suchedniów, Koprzywianka Koprzywnica - Piast Stopnica, Sparta Dwikozy - Moravia Morawica, Wicher Miedziana Góra - Orlęta Kielce, Stal Kunów - Zieleń Żelisławice, Zenit Chmielnik - Star Starachowice, Polanie Pierzchnica - Gród Ćmińsk, wszystkie mecze niedziela godz. 16;

PIŁKA RĘCZNA

I LIGA: KSSPR Końskie - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, hala przy ul. Stoińskiego, sobota godz. 18;

VIII TURNIEJ O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO JUNIORÓW I JUNIOREK MŁODSZYCH, hala przy ul. Krakowskiej w Kielcach, sobota godz. 9;

SIATKÓWKA

TURNIEJ TOWARZYSKI KOBIET: hala przy ul. Świętokrzyskiej w Ostrowcu Św., piątek godz. 13:30, sobota godz. 10, niedziela godz. 11;

TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA ZSOMS OSTROWIEC ŚW. JUNIOREK: hala przy ul. Żeromskiego w Ostrowcu Św., sobota i niedziela godz. 10;

FUTSAL

I LIGA: Ekom Futsal Nowiny - AZS UMCS Lublin, hala przy ul. Gimnazjalnej, sobota godz. 20;

LEKKOATLETYKA

XIV MIĘDZYNARODOWY BIEG ZDROJOWY, stadion przy ul. Kusocińskiego w Busku-Zdroju, niedziela godz. 11:30;

III BIEG ULICZNY O NOWIŃSKIE KOMINY, start na ul. Perłowej w Nowinach, biegi towarzyszące sobota godz. 10:15, bieg główny sobota godz. 12:30;

BOKS

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA SANDOMIERZA, hala przy ul. Patkowskiego, sobota godz. 16 i niedziela godz. 11;

TENIS ZIEMNY

ASTRON TENIS MASTERS, korty przy ul. Wschodniej w Kielcach, sobota godz. 9 i niedziela godz. 14;

ŁUCZNICTWO

OGÓLNOPOLSKI FINAŁ LIGI MŁODZIKÓW, stadion Łysicy w Bodzentynie, niedziela godz. 10.