Prezentacja mistrzów Polski i sparing z Albą Berlin już 24 września

Nowy sezon koszykarski zbliża się milowymi krokami. A to oznacza, że coraz szybciej nadchodzi pora tradycyjnej prezentacji drużyny mistrza Polski - Stelmetu BC Zielona Góra. Nowy zespół zaprezentuje się kibicom 24 września w hali CRS. Tuż po prezentacji zielonogórzanie rozegrają sparingowy mecz z Albą Berlin.
Bost, Gruszecki, Ponitka, Reynolds, Djurisić, Szewczyk, Moldoveanu, czas najwyższy, aby przedstawili się zielonogórskiej publiczności i sami poznali Twierdzę CRS. Czas, aby Twierdza CRS przypomniała o sobie Koszarkowi, Zamojskiemu, Hrycaniukowi, Borovnjakowi, Zywertowi i młodszemu z braci Ponitka. Czas na oficjalną prezentację drużyny! - tak zielonogórski klub zapowiada oficjalną prezentację mistrzów Polski.

Mistrzostwo i Puchar Polski to już historia. Teraz trzeba napisać nową. Trener Sašo Filipovski stworzył zupełnie inny zespół, który już wkrótce stanie do obrony mistrzowskiego tytułu, Pucharu Polski oraz przystąpi do rywalizacji w Eurolidze. Po długim okresie przygotowań, wielu treningach, sparingach, wyjazdach, wreszcie Stelmet BC wróci do domu - do Twierdzy CRS.

Pełna niespodzianek, wzruszeń i atrakcji prezentacja drużyna oficjalnie otworzy sezon 2015/2016. Impreza odbędzie się w czwartek 24 września. Początek o godz. 18. Zaraz po oficjalnej części, Stelmet BC rozegra jedyny przedsezonowy sparing we własnej hali. Rywalem zielonogórzan będzie Alba Berlin.

Klub rozpoczął już sprzedaż biletów na prezentację i mecz z berlińczykami. Wejściówki na połączone wydarzenia kosztują 15 (normalne) i 10 zł (ulgowe). Dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na cele charytatywne. Bilety można kupować za pośrednictwem serwisu abilet.pl.

Nowy sezon w Tauron Basket Lidze Stelmet BC rozpocznie 11 października, w hali CRS zmierzy się z AZS-em Koszalin. Pięć dni później zielonogórzanie - również we własnej hali - rozegrają pierwszy mecz w Eurolidze. Ich rywalem będzie Żalgiris Kowno.

KIBICE FALUBAZU: NIE USIĄDZIEMY W JEDNYM MIEJSCU Z HOŁOTĄ

PROKURATOR CHCE DOPAŚĆ TYCH, KTÓRZY ZNIEWAŻALI WARDA

WIĘCEJ INFORMACJI SPORTOWYCH SZUKAJCIE NA ZIELONA GÓRA.SPORT.PL