Sport.pl

Dragon zaprasza na treningi karate. Zapisy dla dzieci i dorosłych

?Nowy nabór Jedlińsk - Przytyk - Klwów? - głosi komunikat klubu Dragon Fight Club Radom. Przypomnijmy, że radomski klub sportów walki słynie ze szkolenia w karate kyokushin.
- Ogłaszamy nowy nabór na zajęcia Karate Kyokushin dla grup dzieci od 4 roku życia, młodzieży i dorosłych w Jedlińsku, Przytyku i Klwowie - można przeczytać w komunikacie Dragona.

Treningi w Jedlińsku odbywają się w Publicznej Szkole Podstawowej przy ul. Marii Konopnickiej we worki i czwartki o godz. 18. Z kolei mieszkańców Przytyka Dragon zaprasza do hali sportowej PSP (ul. Szkolna 3) we wtorki i piątki. Początek każdego treningu o godz. 18. Natomiast zajęcia w Klwowie prowadzone są w hali "Artena Klwów" przy ul. Przysuskiej 4, również we wtorki i piątki od godz. 16.30. Treningi w miesiącu wrześniu prowadzone są dla wszystkich miłośników karate, natomiast podział na grupy wiekowe nastąpi od początku października.

Dragon zaprasza także na zajęcia w Radomiu - Rusza nowy nabór na treningi Karate, Brazylijskie Jiu Jitsu , K-1, MMA.

- Zajęcia rozpoczną się między 15 - 20 września w nowym DOJO [sala treningowa - przyp. red] przy ul. Tybla 10, uzbrojonym w salkę do Karate - BJJ, w salkę z profesjonalną klatką do MMA oraz box do Crossfitu - zapraszają trenerzy Dragona. Szczegóły dotyczące zapisów można znaleźć na stronie dragonkarate.eu lub karatedzieci.pl.