Partner techniczny Cerradu Czarnych dostarczył stroje treningowe

Firma, która w tym sezonie będzie ubierała siatkarzy Cerradu Czarnych Radom w stroje sportowe przysłała pierwszą partię sprzętu sportowego. - Współpracujemy z renomowanym partnerem, którego jakość produktów jest wysoka - oznajmił Dariusz Fryszkowski, kierownik radomskiego klubu.
W tym sezonie o wyposażenie radomskich siatkarzy w stroje sportowe dba firma Adidas. Zawodnicy dostali już koszulki i spodenki treningowe, dresy, a także bluzy, koszulki polo oraz kurtki. Z kolei nadal trwają prace nad projektem strojów meczowych. - Wstępny projekt strojów, w których będziemy grać w meczach ligowych już jest, ale na szczegóły musimy poczekać. Jestem przekonany, że we nowych strojach będziemy się prezentować godnie. Niebawem do klubu powinien trafić następny sprzęt. Między innymi torby sportowe - powiedział Dariusz Fryszkowski.

Tymczasem na koniec tego tygodnia przygotowań do sezonu podopieczni trenera Raula Lozano rozegrają pierwsze sparingi. Aktualną dyspozycję sportową radomianie sprawdzą w trakcie międzynarodowego turnieju Mirad Cup, który podczas najbliższego weekendu (19 - 20 września) odbędzie się w słowackiej miejscowości Preszow. Obok siatkarzy z Radomia w Mirad Cup zagrają Spartak Komarno, zdobywca Pucharu Słowacji, Fatra Zlin, brązowy medalista mistrzostw Czech, a także Mirad Presov, mistrz Słowacji.