O laury Przysuchy, czyli poznaliśmy mistrzów na siatkarskiej plaży

Na boiskach nad zalewem w Toporni odbyły się otwarte mistrzostwa Przysuchy w siatkówce plażowej oldbojów. Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych.

W kategorii 50 - 55 lat zwyciężył duet gospodarzy Artur Tomaszewski Hubert Czerniak. Na drugim miejscu uplasowali się Mirosław Ziętkowski (Radom) Zbigniew Ziętkowski (Warszawa). Z kolei najniższy stopień podium wywalczyli zawodnicy z Lublina: Janusz Ostrowski/Andrzej Przybylski.

W starszej grupie (powyżej 55 lat) do zmagań przystąpiło sześć zespołów. Po rozegraniu turnieju systemem "każdy z każdym" tytuł mistrzów Przysuchy zdobyli Tadeusz Kopraniuk z Warszawy, który grał w parze z Sławomirem Drążkiewiczem z Milowic. Wicemistrzami zostali Andrzej Gasiński/Ryszard Jaworski (obaj Puławy), zaś trzecie miejsce zapewnili sobie Marian Marasek i Mirosław Pilipczuk (obaj Przysucha).