Przemysław Frankowski strzela rezerwy Jagiellonii wygrywają

Zespół rezerw Jagiellonii pokonał 2:1 w niedzielę Sokoła Ostróda, czyli jednego z faworytów do awansu do II ligi. Oba gole dla drużyny z Białegostoku zdobył Przemysław Frankowski

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Drużyna rezerw w niedzielę zagrała w mocnym składzie. Od pierwszej minuty na boisko wybiegli m.in. Przemysław Frankowski, Taras Romanczuk, Karol Mackiewicz, Karol Świderski czy Jonatan Straus. Jagiellonia szybko objęła prowadzenie. Dośrodkowanie Mackiewicza na gola zamienił Frankowski. Skrzydłowy swą drugą bramkę zdobył tuż przed przerwą.

W drugiej połowie lepiej prezentował się już zespół z Ostródy, ale ostatecznie zdobył tylko jednego gola i rezerwy Jagiellonii zainkasowały trzy punkty.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

Jagiellonia II Białystok - Sokół Ostróda 2:1 (2:0)

Strzelcy bramek: Przemysław Frankowski (7. i 45.) - Łukasz Goździejewski (88.).

Jagiellonia II: Rosa - Radecki (46. Pajnowski), Pawlik, Augustyniak, Straus - Romanczuk (63. Wołczyński), Łupiński Ż, Frankowski, Mystkowski, Mackiewicz (50. Gajko) - Świderski (72. Pali).

Inne wyniki 8. kolejki

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - MKS Ełk 1:3; Start Działdowo - Olimpia Olsztynek 3:2; Concordia Elbląg - ŁKS 1926 Łomża 0:3; Warmia Grajewo - MKS Korsze 4:0; Granica Kętrzyn - KS Wasilków 1:4; GKS Wikielec - Rominta Gołdap 3:3; Huragan Morąg - Znicz Biała Piska 4:0; Wissa Szczuczyn - Olimpia Elbląg 0:4.