Hit KSW w Krakowie. Materla powalczy z Chalidowem

Hitowy pojedynek w Tauron Kraków Arenie. W listopadzie pod Wawelem podczas gali KSW 33 zmierzą się Mamed Chalidow i Michał Materla.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.plFederacja KSW zapowiada pojedynek jako "największą walkę w historii europejskiego MMA". Materla to mistrz KSW w wadze średniej. Od 2012 roku broni tytułu w tej kategorii. Jego przeciwnikiem będzie Chalidow - największa gwiazda polskiego MMA. Pochodzący z Czeczenii zawodnik ma na koncie dziewięć kolejnych zwycięstw i wraca do klatki po kontuzji, która wyłączyła go ze startów na początku tego roku.

Walki Materli z Chalidowem wyczekują kibice i eksperci. Obaj uchodzą za najlepszych polskich zawodników - walczą efektownie i często kończą pojedynki przed czasem. To, który z nich jest lepszy, ostatecznie rozstrzygnie gala w Krakowie. 28 listopada zmierzą się w walce wieczoru w Tauron Arenie. Od poniedziałku będzie można kupować bilety na to wydarzenie.

Hala w Czyżynach gościła już galę KSW w grudniu ubiegłego roku. W kwietniu odbyła się tu również pierwsza w Polsce gala federacji UFC, największej na świecie organizacji mieszanych sztuk walki.