Wisła Kraków. Catania nadal nie zapłaciła za Michała Chrapka

PRZEGLĄD PRASY. Catania wciąż nie wypłaciła Wiśle Kraków ostatniej raty za transfer Michała Chrapka. Klub z ul. Reymonta skierował w tej sprawie skargę do UEFA - informuje ?Przegląd Sportowy?.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.plChrapek odszedł z Wisły latem ubiegłego roku. Krakowianie potrzebowali pieniędzy, a klub z włoskiej Serie B zaoferował za młodego pomocnika 1,2 miliona euro. Catania miała spłacać transfer w ratach. Ostatnia - 250 tysięcy euro - miała zostać uregulowana do końca grudnia ubiegłego roku.

Na koncie Wisły wciąż nie ma jednak tych pieniędzy. Dlatego klub zdecydował się złożyć skargę na Włochów do UEFA. - Od marca wprowadzono szybką ścieżkę rozwiązywania takich spraw - mówi Mirosław Jankowski, wiceprezes klubu w "Przeglądzie Sportowym". Decyzja może zapaść nawet w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.

Krakowianie starają się zdobyć pieniądze, bo do końca września muszą uregulować prawie trzy miliony złotych długów. Jeśli to im się nie uda, następny sezon mogą zacząć z ujemnymi punktami.