MOSiR zaprasza do rywalizacji na piłkarskim boisku

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu jest organizatorem Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej drużyn 7-osobowych. - W tym roku na uczestników czeka mnóstwo niespodzianek, w tym komplet firmowych koszulek dla wszystkich - czytamy w komunikacie organizacyjnym.
Ośrodek zapewnia wyjątkową atmosferę, profesjonalną obsługę sędziowską i medyczną. Mecze będą rozgrywane na wyremontowanej nawierzchni boiska przy ul. Chałubińskiego. Dodatkową atrakcją dla uczestników zmagań będzie to, że wszyscy otrzymają komplet firmowych koszulek. Na zwycięzców zmagań czekają atrakcyjne nagrody.

Rozgrywki ALPN toczyć się będą systemem "każdy z każdym" w rundzie jesiennej oraz wiosennej (każda drużyna rozegra więc co najmniej 14 spotkań). Mecze rozgrywane będą w czwartki od godz. 19.

Wpisowe do obecnej edycji wynosi 700 zł, jednak pokrywa ono m.in. zakup okolicznościowych koszulek firmy Adidas, z nazwiskami i nazwą drużyny. Możliwy jest także nadruk loga firmy. Zapisy przyjmowane są do 14 września w Dziale Sportu MOSiR Sp. z o.o. ul. Narutowicza 9, telefonicznie 48 385 10 02 wew.42 oraz mailowo sport@mosir.radom.pl. Ilość miejsc jest ograniczona. Początek zmagań zaplanowano na początek października.