Liga Mistrzyń. Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Medyka Konin z legendarnym Olympique Lyon. Będzie transmisja w telewizji?

W środę Medyk Konin rozpoczął sprzedaż biletów na mecz z mistrzem Francji i dwukrotnym triumfatorem Ligi Mistrzyń, Olympique Lyon w 1/16 finału kobiecej Champions League. Wszystko wskazuje też na to, że spotkanie będzie można obejrzeć w telewizji.
Ceny biletów na mecz Medyka Konin z Olympique Lyon rozpoczynają się od 10 zł (za miejsca stojące). Za najdroższe wejściówki na najlepiej eksponowane miejsca konińskiego stadionu trzeba zapłacić 30 zł, ale w sprzedaży są także bilety za 15 zł i 20 zł.

Bilety można kupić w biurze Medyka na stadionie im. Złotej 11 K. Górskiego przy ulicy Podwale 1 w pokoju nr 11 oraz w Salonie Piłkarskim przy ulicy Chopina 17B (dopiero od 14.09). Zamówienia na bilety grupowe należy przesyłać na adres e-mail: medykkonin@wp.pl, podając imiona, nazwiska, nr PESEL oraz wybraną kategorię (cenę biletu).

Mecz Medyka Konin z Olympique Lyon odbędzie się w czwartek 8 października o godz. 15.30 w Koninie. Zainteresowanie transmisją meczu wykazała centrala stacji telewizyjnej Eurosport we Francji, która pokazuje nie tylko mecze francuskich drużyn w Lidze Mistrzyń, ale również mecze kobiecej ligi francuskiej. Strony dogadują szczegóły. Jeśli uda się dojść do porozumienia, mecz Medyka Konin z mistrzem Francji będzie można obejrzeć na żywo praktycznie w całej Europie (również w Polsce).