Terminarz Ligi Mistrzyń siatkarek Chemika Police. Start w Szczecinie

Te daty kibice siatkówki muszą znać. 28 października pierwszy mecz mistrza Polski w nowym sezonie Ligi Mistrzyń.
Chemik ponownie rozpocznie zmagania od rywalizacji z mistrzem Czech - Agelem Prościejów. Tak było również w poprzedniej edycji, ale pierwszy mecz był rozegrany na wyjeździe. Chemik go wygrał, objął prowadzenie w tabeli i nie oddał do końca rozgrywek grupowych. Był lepszy od Dynama Kazań, które broniło tytułu LM, i Rabity Baku (była trzecia w Final Four 2014).

Obecna grupa Chemika też jest mocna. Rywalem będzie Agel, Eczacibasi Stambuł, który wiosną wygrał FF w Szczecinie, oraz mistrz Włoch - Pomi Cassalmaggiore.

Grupowy terminarz Chemika:

Chemik - Agel Prościejów (28 października, godz. 18)

Pomi Cassalmaggiore - Chemik (11 listopada, godz. 20.30)

Eczacibasi Stambuł - Chemik (26 listopada, godz. 17)

Chemik - Eczacibasi (10 grudnia, godz. 18)

Chemik - Pomi (20 stycznia 2016, godz. 18)

Agel - Chemik (27 stycznia, godz. 16.30)

Awans do play-offów uzyskają dwa najlepsze zespoły z grupy. Chemik sprzedaje już karnety na sezon 2015/16, które będą obowiązywać na europejskie puchary. Ceny są takie same jak rok temu (kto znów zdecyduje się na zakup karnetu - otrzyma 10 procent rabatu). Karnet ulgowy to 199 zł, normalny - 299 zł, VIP - 399, karnet dla osób niepełnosprawnych to 50 zł plus 50 zł opiekun, a karnety rodzinne od 300 zł (opiekun plus dziecko). Karnety można nabywać w internecie, w klubie, Empikach i STS-ach. Więcej szczegółów na stronie internetowej Chemika Police.