Szkółka piłkarska radomskiej Broni zaprasza na zajęcia

"Chcesz być piłkarzem? Zostań Broniarzem!" - pod takim hasłem przez cały wrzesień trwa nabór do grup młodzieżowych w Broni Radom.
Szkółka piłkarska klubu z Plant należy do najlepszych w regionie radomskim. Pod skrzydłami Broni ćwiczy już niemal 600 adeptów piłki nożnej (w 17 zespołach), z którymi pracują wykwalifikowani trenerzy.

- Wyniki mówią same za siebie. Broń to jedyny klub, który posiada pięć zespołów na szczeblu mazowieckim, w tym dwa w Ekstralidze. W młodszych rocznikach nasze zespoły z powodzeniem rywalizują z przeciwnikami, choć tutaj wyniki nie są najważniejsze. Liczy się przede wszystkim zaszczepienie piłkarskiego bakcyla. Gdzie tkwi recepta sukcesu szkółki z Narutowicza 9? Rodzinna atmosfera i fantastyczne, profesjonalne podejście trenerów. W naszym klubie dzieci z grupy naborowej nie są poddawane testom sprawnościowym, bo dziś dziecko może być słabsze od rówieśników, ale już za rok może poczynić ogromne postępy - czytamy w komunikacie klubowym. Przez cały wrzesień chętni mogą zgłaszać się i próbować swoich sił na treningach Broni Radom. Najmłodsze grupy roczników 2009 i 2010 trenują w poniedziałki i czwartki od godz. 18.15. Więcej informacji można uzyskać od trenera i jednocześnie wiceprezesa Broni Ireneusza Gorczycy pod numerem telefonu: 506-620-500.