Siatkówka. Nowa środkowa w zespole PTPS Piła. To Amerykanka Kiesha Leggs

25-letnia Amerykanka Kiesha Leggs dołączyła do przygotowującego się do startu w ekstraklasie zespołu PTPS Piła. To środkowa. Zagrała w pilskich barwach podczas towarzyskiego turnieju w Ostrowcu
PTPS Piła przygotowuje się do nowego sezonu pod wodzą nowego szkoleniowca Włocha Nicoli Vettoriego, dobrze znanego z pracy z Poznaniu czy też z męską reprezentacją Polski trenera Raula Lozano. Do przebudowywanej drużyny dołączyła nowa środkowa. To mierząca 186 cm wzrostu amerykańska siatkarka Kiesha Leggs, która grała w Stanach Zjednoczonych m.in. w akademickim zespole uniwersytetu w Pittsburghu. Od 2012 roku gra w Europie. Występowała we włoskiej lidze, w drużynie Tiboni Urbino.

Amerykanka rozegrała pierwszy sparingowy mecz w barwach PTPS Piła podczas towarzyskiego turnieju w Ostrowcu. Pilanki zagrały z ukraińską ekipą Chimik Jużnyj, która jest mistrzem swego kraju, i uległy mu 0:3 (23:25, 15:25, 19:25). Zespół Nicoli Vettoriego zmierzył się również w Ostrowcu z reprezentacją Białorusi i przegrał także 0:3 (15:25, 20:25, 17:25).

Skład pilanek z meczu z Białorusią: Szpak, Ściurka, Bednarek, Szczygioł, Dybek, Piotrowska oraz Bulbak (libero), Polak, Mielczarek, Pieczka, Wójcik, Brzóska, Korabiec (libero)

Skład pilanek z meczu z Ukrainkami: Babicz, Urban, Wilk, Skorupa, Leggs, Kwiatkowska oraz Markiewicz (libero), Sobczak, Kozaczkwskaja