Sport.pl

Top 5 na weekend: Piknik na Narodowym, turniej siatkarski, wyścig kolarski, CrossFit Kids i bieg charytatywny

Na weekend proponujemy pięć imprez sportowych, w których można wziąć udział lub je obejrzeć. Wybierz coś dla siebie i rusz się w Warszawie!
ZOBACZ WSZYSTKIE IMPREZY SPORTOWE W KALENDARZU "RUSZ SIĘ"

Turniej siatkarski w Arenie Ursynów

Siatkarze Legii organizują po raz pierwszy międzynarodowy turniej w Arenie Ursynów. W piątek, sobotę i niedzielę zmierzą się w nim cztery ekipy: oprócz gospodarzy w turnieju City Volley Cup 2015 zagrają: Polonia Londyn, Saint Cloud Paris i Netzhoppers Bestensee. Początek turnieju w piątek o godz. 17 (Legia - SC Paris), drugi mecz o 19 (Polonia - Netzhoppers). W sobotę dwa mecze: o godz. 14 (SC Paris - Netzhoppers) i 17 (Legia - Polonia), a w niedzielę o 9 (SC Paris - Polonia) i 11 (Legia - Netzhoppers). Wstęp darmowy.

KIEDY, GDZIE, JAK? Piątek-niedziela, 4-6 września, Arena Ursynów, ul. Pileckiego 266, więcej informacji na Facebooku.

Piknik na Narodowym

Fundacja Instytutu Matki i Dziecka organizuje w sobotę na Stadionie Narodowym piknik rodzinny "Odważ się być zdrowym na Narodowym", którego motywem przewodnim będzie zdrowy i aktywny styl życia. Piknikowi będzie towarzyszył bieg rodzinny "Zabiegana Mama", a w programie m.in. warsztaty i pokazy zumby, gry terenowe, zabawy ruchowe, pokazy i nauka trików skakankowych i cyrkowych. Wstęp wolny.

KIEDY, GDZIE, JAK? Sobota 5 września, godz. 10-16, Stadion Narodowy, al. Poniatowskiego 1, więcej informacji na Facebooku.

Bezpłatne zajęcia CrossFit Kids

CrossFit Ursus organizuje w weekend darmowe zajęcia dla dzieci w wieku 3-12 lat. W programie elementy gimnastyczne i wytrzymałościowe, celem treningu jest wzmocnienie ciała, poprawa ogólnej sprawności oraz wszechstronny rozwój wszystkich partii mięśniowych. Zajęcia będą odbywały się w dwóch grupach wiekowych: w sobotę 6-12 lat, w niedzielę 3-5 lat. W tym samym czasie będą odbywały się zajęcia crossfit dla dorosłych.

KIEDY, GDZIE, JAK? Sobota-niedziela, 5-6 września, godz. 11, CrossFit Ursus, ul. Gierdziejewskiego 5, więcej informacji na Facebooku.

Wyścig kolarski na górce Kazurce

W niedzielę na ursynowskiej górce Kazurce miłośnicy jazdy na rowerach górskich rozpoczną rywalizację w cyklu Poland Bike XC 2015. W zawodach mogą wziąć kolarze amatorzy, organizatorzy przygotowali konkurencje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Początek o godz. 11. 17 października na Kopie Cwila odbędzie się drugi etap z cyklu Poland Bike XC.

KIEDY, GDZIE, JAK? Niedziela 6 września, godz. 11, biuro zawodów podnóża górki Kazurki - w rejonie ulicy Kazury, więcej informacji na Facebooku.

Bieg charytatywny Warszawa Business Run

W niedzielę na ulice stolicy wybiegną uczestnicy Warszawa Business Run. Bieg ma formę sztafety, drużyny składają się z 5 zawodników, każdy z nich przebiega 3,8 km. Bieg organizowany jest na rzecz podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. Limit miejsc w tegorocznym biegu wynosi 600 drużyn, czyli 3000 zawodników. W programie m.in. rozgrzewka z Ewą Chodakowską, strefy kibica, program artystyczny i piknik.

KIEDY, GDZIE, JAK? Niedziela 6 września, godz. 10.30, start z Placu Teatralnego, więcej informacji na stronie warszawabusinessrun.pl .

Więcej imprez znajdziesz na Warszawa.sport.pl/ruszsie i na Twitterze

Zgłoś imprezę na wawasport@agora.pl.

Więcej o:
Skomentuj:
Top 5 na weekend: Piknik na Narodowym, turniej siatkarski, wyścig kolarski, CrossFit Kids i bieg charytatywny
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX