Zagłębie Sosnowiec. Prezes, dyrektor i trenerzy piłkarzami Odry Wodzisław

Macin Jaroszewski, prezes Zagłębia Sosnowiec, i Robert Stanek, dyrektor klubu ze Stadionu Ludowego - będą grać w piłkę w Odrze Wodzisław!
ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwujesz? >>

Odra Wodzisław to były ligowiec, który w minionych sezonach nie miał pierwszej drużyny. Teraz przynajmniej będzie miał zespół seniorów, który w sobotę zaczyna sezon w C-klasie.

"Jak to zrobiliśmy? Może ktoś nie uwierzy, bo brzmi to jak bajka, ale Ci wszyscy ludzie zrobili to sami, bezinteresownie - z poczucia solidarności z naszym Klubem. Ośrodek Gosław Sport Center to dziś naprawdę prężny kompleks sportowy, w którym skrzyżowały się drogi Zagłębia, Odry i KS Gosław - współpracujemy, a będziemy współpracować jeszcze mocniej. Kiedy przy tej okazji ludzie Zagłębia poznali naszą sytuację, po prostu podjęli taką decyzję. Czapki z głów Panowie! Tym bardziej, że wszyscy zdajemy sobie sprawę z faktu iż Zagłębie i Odra to dość odległe kibicowsko klimaty - ale po raz kolejny okazuje się, że kibice i pasjonaci piłki, potrafią w sytuacjach nadzwyczajnych wznosić się ponad podziały" - informuje Odra.

W barwach wodzisławskiego klubu zagrają nie tylko Jaroszewski i Stanek, ale również Michał Farkas i Rafał Sadowski - niedoszli trenerzy rezerw sosnowieckiego klubu oraz związani z Zagłębiem Wojciech Pniak i Mariusz Sobczyk.

W pierwszym meczu rywalem "zagłębiowskiej" Odry będzie KS Świerklany. Początek spotkania o godzinie 16.30.

Najlepszy transfer lata to: