Wisła Kraków. Trener typuje wynik meczu z Niemcami

Trwa przerwa na mecze reprezentacji, ale w Wiśle Kraków nie próżnują. - Skupiamy się przede wszystkim na taktyce - zdradza Marcin Broniszewski, asystent trenera Kazimierza Moskala.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl

W czwartek piłkarze Wisły trenowali w Myślenicach. Do drużyny wrócili Arkadiusz Głowacki i Rafał Boguski, którzy uczestniczyli ostatnio w kursie trenerskim. Brakowało jedynie zawodników, którzy wyjechali na zgrupowania reprezentacji. - Przerwa na kadrę ma wiele pozytywów, ale są też minusy, z którymi dawno się pogodziliśmy - mam na myśli brak wszystkich zawodników. Oczywiście jest to też powód do dumy - zaznacza Broniszewski, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

W sobotę Wisła zagra sparing z Koszarawą Żywiec. - Mamy kilku młodych zawodników, którzy aspirują do pierwszego składu. To będzie dla nich świetna okazja do zaprezentowania umiejętności - podkreśla asystent Moskala.

Broniszewski pokusił się też o wytypowanie wyniku piątkowego meczu reprezentacji Polski z Niemcami. - Wierzę w naszych reprezentantów i sztab szkoleniowy. Mój typ to minimum remis, może 2:2 - mówi trener.