Wisła Kraków. "Denis Popović? Początki w nowym klubie bywają trudne"

- Przyjście Popovicia wpłynęło pozytywnie na nas obu - mówi o transferze rodaka Boban Jović, obrońca Wisły.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl

Jović występuje w Wiśle już pół roku. Latem dołączył do niego rodak Denis Popović, który miał zastąpić Semira Stilicia, ale na razie spisuje się przeciętnie.

- Znam Denisa wiele lat. Sądzę, że jego przyjście do Wisły wpłynęło pozytywnie na nas obu, a wiadomo, że początki w nowym klubie bywają trudne. Atmosfera w szatni jest świetna, wszyscy koledzy są profesjonalistami, poważnie podchodzącymi do swoich obowiązków. Z wszystkimi naprawdę mam dobre relacje, staram się nawet rozmawiać po polsku, dużo rozumiem, ale mam jeszcze problemy z mówieniem - podkreśla Jović w rozmowie z oficjalną stroną klubu.

Po 7 kolejkach ekstraklasy Wisła zajmuje 8. miejsce w tabeli, głównie za sprawą remisów. - Dla mnie bardzo ważne jest to, że nie przegraliśmy żadnego meczu, chociaż mogliśmy uzbierać więcej punktów. Należy pamiętać, że graliśmy na początku sezonu z trudnymi rywalami, takimi jak: Legia, Lech czy Cracovia. Musimy jednak skupić się na kolejnych spotkaniach, żeby nasza gra była jeszcze lepsza i aby regularnie zwyciężać - dodaje Jović.