Wisła Kraków. Maciej Sadlok wróci na mecz z Podbeskidziem?

PRZEGLĄD PRASY. - Mam nadzieję, że będę gotowy na mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała - powiedział "Dziennikowi Polskiemu" kontuzjowany Maciej Sadlok. Obrońca Wisły Kraków od trzech tygodni leczy uraz palca u nogi.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl

Sadlok czeka na powrót do pełnej dyspozycji po uciążliwej kontuzji. Na początku derbowego meczu z Cracovią (1:1) Mateusz Cetnarski nastąpił mu na stopę. Wiślak wrócił do treningów, ale po kompleksowych badaniach okazało się, że palec jest złamany.

Piłkarz miał być do dyspozycji trenera Kazimierza Moskala już przed spotkaniem z Górnikiem Łęczna. Lekarze zalecili jednak wiślakowi dłuższy odpoczynek przed powrotem na boisko.

- Trzeba z tym uważać, bo jakbym za wcześnie wszedł do treningu, to konsekwencje mogłyby być już poważne. Mam nadzieję, że będę gotowy na mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała - mówi Sadlok na łamach "Dziennika Polskiego"

Lewy obrońca Wisły może szybko wrócić na swoją nominalną pozycję na boisku. Jego zmiennik Łukasz Burliga obejrzał już trzy żółte kartki i jeśli w Łęcznej otrzyma kolejną, czeka go pauza.

- Bardzo żałuję, że przytrafiła się ta przymusowa przerwa, ale tego nie da się przeskoczyć. Ważne, że ostatnio wygraliśmy, Wisła nadal jest niepokonana i punktów jest więcej - kończy.