Dzieciaku trenuj w Radomiaku, czyli nabór do sekcji piłkarskiej

W sobotę 5 września Młodzieżowa Sekcja Piłki Nożnej Radomiak 1910 zaprasza chłopców i dziewczęta urodzonych w roku 2000 i młodszych na stadion przy ul. Struga 63. Czekać na nich będą trenerzy Zielonych, którzy przeprowadzą testy i będą zapisywać kandydatów do poszczególnych zespołów.
Najstarszy i najbardziej utytułowany klub piłki nożnej w Radomiu wkroczył w nową erę. Pierwszy zespół seniorski z powodzeniem walczy w II lidze i ma plany na dalszy awans. Ale w Radomiaku nie zapominają też o narybku. Dlatego w sobotnie przedpołudnie odbędzie się kolejny nabór do młodzieżowych sekcji klubu ze Struga. Kandydatów na piłkarzy Zieloni zapraszają (wraz z rodzicami/prawnymi opiekunami) na stadion przy ul. Struga. Początek o godz. 11.

- Zdolnych piłkarzy mamy w klubie wielu. Najstarsi z nich za rok, dwa mają dużą szansę na awans do pierwszego zespołu Radomiaka lub grę w jeszcze silniejszych klubach. To pokazuje, że potrafimy w Radomiu wychwycić i oszlifować piłkarskie talenty - mówił prezes MSPN Radomiak, Paweł Redestowicz. Prezes zachęca chłopców i dziewczęta do przyjścia w sobotę na stadion Radomiaka.

- Wszystkich chłopców i dziewczęta, którzy chcą reprezentować klub z największymi tradycjami w Radomiu oraz ogromnym potencjałem na sukcesy w najbliższej przyszłości, zapraszamy na nasz wielki nabór i do trenowania w Radomiaku. Zapewniamy, że stworzymy im jak najlepsze warunki do treningu - dodał Paweł Redestowicz.