Trwa czarna seria Błękitnych. Trzecia porażka z rzędu

II liga piłkarska: Błękitni Stargard na ostatnim miejscu w tabeli.

Poniedziałkowy mecz w Mielcu zamknął 6. kolejkę rozgrywek II ligi. Miejscowa Stal podejmowała Błękitnych Stargard Szczeciński. Zeszłoroczna rewelacja Pucharu Polski wciąż chyba nie może się jeszcze przebudzić po pięknym śnie, ponieważ doznała już trzeciej porażki z rzędu.

Do 44. minuty wszystko wskazywało na to, że stargardzianie w końcu się przełamią, ponieważ prowadzili 2:0. Zaraz po strzeleniu drugiej bramki i tuż przed gwizdkiem oznajmiającym koniec pierwszej połowy pozwolili jednak gospodarzom złapać kontakt. Stal na drugą część spotkania wyszła zdeterminowana i dołożyła kolejne dwa trafienia, dzięki czemu pokonała drużynę Krzysztofa Kapuścińskiego 3:2.

Błękitni są w tej chwili na ostatnim miejscu w tabeli i mają na koncie tylko cztery punkty.

Stal Mielec - Błękitni Stargard Szczeciński 3:2 (1:2)

Łukasz Żegleń 45, Sebastian Zalepa 70, Michał Bierzało 86 - Michał Magnuski 20, Maciej Kazimierowicz 44.

Błękitni: Marek Ufnal - Franciszek Siwek, Maciej Liśkiewicz, Tomasz Pustelnik, Ariel Wawszczyk - Radosław Wiśniewski, Maciej Kazimierowicz, Patryk Baranowski (57 Piotr Wojtasiak), Jakub Okuszko (74 Patryk Bednarski), Rafał Gutowski - Michał Magnuski (72 Robert Gajda).