Sport.pl

Posiadacze karnetów na mecze Lecha Poznań już dostali SMS o Macieju Gajosie

Maciej Gajos będzie nowym piłkarzem Lecha Poznań, a jego prezentacja będzie miała miejsce we wtorek o godz. 13.15. Już w poniedziałek posiadacze karnetów dostali SMS z informacją o transferze
Zawodnik Jagiellonii Białystok strzelił dla niej gola jeszcze w niedzielnym meczu przeciwko Legii Warszawa. Teraz jednak przejdzie do Lecha Poznań i podpisze z nim czteroletni kontrakt. Wartość gracza wyceniana jest na co najmniej 800 tys. euro. Może to być jednak kwota wyższa.

Według nieoficjalnych informacji, w czwartek do licytacji włączyła się Legia Warszawa. Jej wysoka oferta została jednak odrzucona, klub z Białegostoku uznał, że jest za późno i że już ustalił szczegóły z "Kolejorzem".

Transfer Macieja Gajosa łączony był z odejściem Karola Linettego, więc można było zakładać, że nie dojdzie do niego, skoro ten piłkarz w Lechu zostaje. Jednakże przyjście Macieja Gajosa bardziej związane jest z odejściem Kaspra Hämäläinena.

Zawodnik zostanie przedstawiony we wtorek. Na godzinę 13.15 Lech zwołał konferencję prasową z udziałem prezesa Lecha Karola Klimczaka.

Więcej o: