Radomianka ma za sobą debiut na mistrzostwach świata w pływaniu

Paulina Nogaj z Wodnika Radom nie awansowała do finału mistrzostw świata juniorek w wyścigu na 50 metrów stylem motylkowym. Radomianka uplasowała się ostatecznie na 13 miejscu.
W porannych eliminacjach zawodów w Singapurze Paulina Nogaj awansowała do półfinałów sprinterskiego wyścigu stylem motylkowym, uzyskując 27,55 sek. W południowej serii radomianka popłynęła szybciej. Dystans 50 m. motylkiem pokonała w 27,32. Rezultat ten zagwarantował reprezentantce Polski 13 miejsce. Ósma Barbora Misendova ze Słowacji, która zapewniał sobie kwalifikacje do finału uzyskała 27.02. Złoty medal wywalczyła natomiast Rikako Ikee z Japonii (26.28), ustanawiając rekord mistrzostw w tej kategorii wiekowej. W niedzielę 30 sierpnia Nogaj wystąpi w eliminacjach 100 metrów stylem motylkowym.