Awaria oświetlenia na stadionie Polonii Bytom, ale mecz dokończony

W środę odbyła się piąta kolejka II ligi. Wyniki naszych drużyn nie są pomyślne.

Polonia Bytom - ROW 1964 Rybnik 1:1 (0:0). Bramki: 1:0 Zieliński (75.), 1:1 Nowak (76.)

Puszcza Niepołomice - GKS Tychy 0:0

Legionovia Legionowo - Nadwiślan Góra 3:2 (1:0). Bramki: 1:0 Kopka (20.), 1:1 Pląskowski (54., z karnego), 2:1 Monterde (61.), 3:1 Kozłowski (88.), 3:2 Ogrocki (90.)

Po tym meczu do dymisji podał się trener Miroslav Copjak.

Śląskie derby w Bytomiu zostały przerwane w 71. minucie z powodu awarii oświetlenia. Problem rozwiązano po dziesięciu minutach i sędzia mógł dokończyć mecz. Zaraz potem padły bramki.

Minorowe nastroje w Górze. Po kolejnej porażce Nadwiślan jest na ostatnim miejscu w tabeli, do dymisji podał się trener Miroslav Copjak.

W tabeli prowadzi Stal Mielec (13 pkt), przed Rakowem (10 pkt) i Tychami (10 pkt). Polonia jest jedenasta (5 pkt), ROW 1964 - trzynasty (5 pkt), a Nadwiślan Góra - osiemnasty (1 pkt).