Jagiellonia. Karol Mackiewicz wrócił do treningów. "Miesiąc miałem wyjęty z życia"

Karol Mackiewicz wznowił już treningi. Być może w przyszłym tygodniu pomocnik Jagiellonii będzie mógł ćwiczyć na pełnych obrotach
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

23-letni piłkarz w obecnym sezonie zaliczył zaledwie jeden występ w barwach Jagiellonii. Na początku lipca zagrał w pierwszym spotkaniu pierwszej rundy eliminacji Ligi Europy z Kruoją Pokroję. Już wówczas miał problem z kostką, ale sprawa nie wyglądała na bardzo poważną.

- Kostka spuchła, był stan zapalny, a w takich przypadkach jest tydzień przerwy - tłumaczy Mackiewicz, który doznał jednak też infekcji bakteryjnej i musiał przejść zabieg oraz kurację antybiotykową. - Niestety ta bakteria powodowała to, że wszystko jest trudniej wyleczyć i ten czas leczenia zaczął się wydłużać. Przy tym rodzaju choroby wszystkie stawy muszą być odciążone, żeby ta infekcja nie wdała się jeszcze gdzieś, i nie mogłem nawet pójść na basen czy pobiegać. Miesiąc miałem wyjęty z życia - wyjaśnia piłkarz, który w tym tygodniu rozpoczął indywidualne treningi.

- Biegam dookoła boiska, od czegoś trzeba zacząć. Mam nadzieję, że te wszystkie przykrości są już za mną. Liczę na to, że od poniedziałku ruszę już z kopyta i na mecz po przerwie na spotkania reprezentacji będę gotowy - mówi Karol Mackiewicz.

Więcej o Jagiellonii na bialystok.sport.pl