Dariusz Dudek dementuje plotki na swój temat i rozgląda się za pracą trenera

PRZEGLĄD PRASY. - Nie chcę prać publicznie brudów rodzinnych - mówi w rozmowie ze ?Sportem? Dariusz Dudek. Były piłkarz nie tak dawno był bohaterem tabloidowych artykułów.

Zostań trenerem i zbuduj własną drużynę!Według nich Dudek, który był drugim trenerem w Piaście Gliwice, a wcześniej piłkarzem m.in. Legii Warszawa i Odry Wodzisław, wyprowadził się z domu, zaczął pić i wszedł w bardzo bliskie relacje osobiste z modelem.

Dudek w rozmowie ze "Sportem" potwierdza jedynie, że jest w trakcie sprawy rozwodowej.

- Mogę tylko zdradzić, że zaczynam nowe życie. Prywatne i zawodowe, a sprawa o zniesławienie przeciwko mojej byłej żonie jest już założona - mówi Dudek, który na spotkanie z dziennikarzem przyszedł w towarzystwie nowej partnerki.

Jeśli chodzi o sport, Dudek, który w ostatnich latach pracował wspólnie z Marcinem Broszem, chce teraz działać na własny rachunek. Mówi, że jest absolwentem AWF, ma licencję UEFA Pro, odbyte staże zagraniczne i zamierza zdyskontować swoją wiedzę i doświadczenia.

Zdaniem Dudka była koncepcja, aby znowu wspólnie z Broszem pracować w Koronie Kielce. - Gdzieś w rozmowach z kimś się nie dogadałem i temat upadł - wyjaśnia.

Na razie Dudek jest dyrektorem sportowym w firmie swojego słynnego brata, czyli Akademii Piłkarskiej Progres Jerzego Dudka.