Dwa tytuły mistrzowskie dla zawodniczek Pacific Nestle

W Warszawie rozegrano finał Mistrzostw Polski w Kryterium Ulicznym - Memoriał Stanisława Królaka, który to zakończył cały cykl wyścigów rozgrywanych w ramach Mistrzostw Polski.
Zawodniczki zdobywały punkty w wyścigach w Dzierżoniowie, Częstochowie, Lubawie, Toruniu, Grucznie oraz w Warszawie. Po raz kolejny najlepsze okazały się zawodniczki z Torunia. Na dystansie 30 km najwięcej punktów zgromadziła Anna Plichta której udało się odjechać wraz ze swoją klubową koleżanką Pauliną Brzeźną-Bentkowską (obie TKK PACIFIC FITNESS CYCLING TEAM). Najwięcej punktów zdobyła Anna Plichta - 27 pkt-ów, dzięki czemu wygrała memoriał Stanisława Królaka w kategorii Open i "wdarła" się na najniższy stopień podium całych Mistrzostw Polski. Paulina Brzeźna-Bentkowska zdobywając 15 pkt-ów w warszawskim finale zajęła II miejsce w memoriale i stanęła na drugim stopniu podium całych Mistrzostw Polski, tytuł Mistrzyni Polski trafił do Moniki Brzeźnej która od pierwszego startu w Dzierżoniowie została liderką i nie oddała już prowadzenia do samego końca zdobywając tytuł Mistrzyni Polski w roku 2015. Podsumowując zawodniczki z Torunia zajęły pierwsze dwa miejsca podczas Memoriału Stanisława Królaka oraz zajęły całe podium Mistrzostw Polski w roku 2015.

W kategorii U-23 srebrny medal całych Mistrzostw Polski wywalczyła Aleksandra Kardas która złoto w orliczkach przegrała o zaledwie 2 pkt-y, lepsza okazała się Łucja Pietrzak (Atom Mat Dzierżoniów), która mistrzostwo zapewniła sobie ostatnim finiszem warszawskiego kryterium. Na najniższym stopniu podium stanęła Nikol Płosaj z (UKS Jedynka Mróz Kórnik).

Rywalizację kobiet kończyły zmagania juniorek, najlepsza w rywalizacji zawodniczek tej kategorii okazała się Agnieszka Skalniak (TKK PACIFIC Nestle Fitness Cycling Team), świeżo upieczona Mistrzyni Europy z Estonii okazała się najlepsza w Memoriale Królaka zdobywając jednocześnie tytuł Mistrzyni Polski w Kryterium Ulicznym, Agnieszka tak samo jak jej klubowa koleżanka Monika przodowała w klasyfikacji Mistrzostw od samego początku. Drugie miejsce w całych Mistrzostwach zajęła jej koleżanka klubowa Zuzanna Skubaja.

Podsumowując zawodniczki z Torunia w Mistrzostwach Polski w kryterium wywalczyły aż 6 medali (2 złote, 3 srebrne oraz 1 brązowy )