III liga. Warmia Grajewo rozgromiona

Warmia Grajewo na swoim boisku przegrała 0:7 z Olimpią Elbląg.
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

To druga porażka z rzędu grajewian. Przed tygodniem Warmia przegrała 0:1 na wyjeździe z Wissą Szczuczyn. W sobotę drużyna prowadzona przez Marcina Strzelińskiego po pierwszej połowie przegrywała 0:2. Po przerwie Olimpia, która jest zaliczana do głównych faworytów rozgrywek dołożyła jeszcze pięć goli.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

Warmia Grajewo - Olimpia Elbląg 0:7 (0:2)

Strzelcy bramek: Paweł Piceluk (16., 42. i 51.), Radosław Stępień (53.), Łukasz Pietroń (63. i 69.), Anton Kolosov (90.+1.).

Warmia: Gieniusz - Lekenta, Arciszewski, Domurat, Mikucki, Randzio (60. Mirva), Strzeliński (86. Makowski), Matysiewicz, Zubowski (68. Cybulski), Sypytkowski (79. Olszyński), Dzierzgowski.

Inne mecze 4. kolejki

Piątek: Olimpia Olsztynek - Sokół Ostróda 1:2.

Sobota: Concordia Elbląg - Rominta Gołdap 5:1, Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie - ŁKS 1926 Łomża, MKS Ełk - MKS Korsze, Granica Kętrzyn - Wissa Szczuczyn, GKS Wikielec - Huragan Morąg (trzy mecze o godzinie 17), Start Działdowo - KS Wasilków (godz. 18).

Niedziela: Jagiellonia II Białystok - Znicz Biała Piska (godz. 13).