Zawisza gromi Miedź. Oceniamy naszych piłkarzy [SONDAŻ]

W meczu 4. kolejki I ligi bydgoscy piłkarze pokonali 4:1 na własnym stadionie Miedź Legnicę. My oceniamy naszych zawodników. Skala od 1 do 10.
Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

Łukasz Sapela - 7

Wpuścił gola, ale kilka razy uratował Zawiszę. Pewny punkt drużyny.

Krzysztof Nykiel - 4

Pomimo olbrzymiego doświadczenia gra zbyt nerwowo. I co gorsza popełnia proste błędy, których następstwa mogą być nieciekawe.

Łukasz Nawotczyński - 4

Popełnił spory błąd w 8. minucie. Wykorzystał go Ślusarski. Później takie wpadki już mu się nie przytrafiały

Tomasz Wełnicki - 6

Starał się włączać w akcje ofensywne i czasami zbyt wolno wracał. Ogólnie jednak ze swojego występu poza małymi wyjątkami powinien być zadowolony.

Blażo Igumanović - 7

Coraz lepiej rozumie się z grającym na lewej pomocy Jakubem Łukowskim. To właśnie po ich akcji Zawisza objął prowadzenie.

Maciej Kona - 5

Jeszcze wiele nauki przed nim. Choć w drugiej połowie starał się, jak mógł i czasami zatrzymywał akcję znacznie bardziej doświadczonych rywali.

Kamil Drygas - 6

Czasami zbyt chaotyczny, ale jego doświadczenie w środku pola bardzo się przydaje.

Wasyl Panajotow - 7

W drugim meczu zdobył drugiego gola dla Zawiszy. Waleczny i ambitny. Nie ma dla niego straconych piłek.

Jakub Łukowski - 7

Trudno sobie dzisiaj wyobrazić jedenastkę Zawiszy bez niego. Tym razem znowu pokazał, że talent ma spory

Jakub Smektała- 8

Najwyższa ocena w zespole. Przede wszystkim za piękną bramkę, którą strzelił w I połowie. Był też współautorem czwartego gola dla Zawiszy.

Szymon Lewicki - 6

Przez większość meczu niewidoczny, ale kolejny gol potwierdza, że jest skutecznym napastnikiem.

Kto był najlepszym piłkarzem Zawiszy w meczu z Miedzią?