Dawid Nowak w Pogoni? Wstępne rozmowy były

W ostatnich dniach w mediach pojawiły się informacje o możliwym transferze Dawida Nowaka do Pogoni Szczecin. Temat faktycznie istnieje.
Do tych doniesień na dzisiejszej konferencji prasowej odniósł się trener Pogoni Szczecin Czesław Michniewicz: - Przede wszystkim chciałbym jakiegoś napastnika. Wiemy, jak wygląda sytuacja na rynku transferowym i nie ma ich zbyt wielu. Temat się pojawił, widziałem też o tym sporo newsów w mediach. Ja osobiście nie rozmawiałem z Dawidem Nowakiem.

Z 30-letnim napastnikiem spotkał się natomiast dyrektor sportowy szczecińskiego klubu. - Wiem, że spotkał się z nim w Bielsku-Białej Maciej Stolarczyk. Ale to na razie nic wiążącego, tylko luźna rozmowa - mówi Michniewicz.

Nowak przez ostatnie miesiące nie grał w piłkę, ponieważ był zawieszony za stosowanie środków dopingujących. Ostatnia dyskwalifikacja została jednak uchylona i napastnik poszukuje nowego pracodawcy. Michniewicz nie ukrywa, że ma on cechy, które przydałyby się w Pogoni: - To jest napastnik, który ma rzadką umiejętność wychodzenia do prostopadłych piłek. Odnalazłby się przy takich zawodnikach jak Rafał Murawski czy Takafumi Akahoshi. Nie chcę na razie gdybać, bo interesuje się nim wiele klubów. Dzisiaj skupiamy się tylko na Wiśle.