Kotwica Kołobrzeg remisuje w Legionowie. Niezawodny obrońca

II LIGA PIŁKARSKA. Kotwica Kołobrzeg nadal bez zwycięstwa w rozgrywkach, ale... nie przegrała drugiego meczu z rzędu.
Oba zespoły przystępowały do niedzielnego meczu mocno zmobilizowane i z chęciami na komplet punktów. Gospodarze przegrali dwa pierwsze mecze w lidze, ale były to spotkania wyjazdowe i kończyły się różnicą jednej bramki. Debiut u siebie miał przynieść punkty. Kotwica przed tygodniem wygranej była bardzo blisko, ale wypuściła je z rąk tuż przed końcem spotkania.

W Legionowie kibice nie nudzili się. Po kwadransie gospodarze prowadzili, ale po kolejnym - był już remis. Na listę strzelców wpisał się Jakub Poznański, bramkostrzelny stoper i najlepszy zawodnik Kotwicy w poprzednim sezonie. Latem miał odejść, ale ostatecznie pozostał w Kołobrzegu.

W drużynie Kotwicy zadebiutował zatrudniony kilka dni temu 29-letni Witold Cichy. Obrońca ma na koncie 34 występy w ekstraklasie w barwach Odry Wodzisław (lata 2004-2008). Ma wnieść doświadczenie w defensywie.

Legionovia Legionowo - Kotwica Kołobrzeg 1:1 (1:1)

Bramki. Legionovia: Jankowski (16. - karny). Kotwica: Poznański (32.).

Kotwica: Małecki - Cichy, Poznański, Księżniakiewicz (22. Azikiewicz), Rydzak, Wrzesień (67. Nowak), Sochań, Witt, Świechowski, Bejuk, Szubert (76. Kugiel).

Kotwica zajmuje 14. pozycję w tabeli. W sobotę podejmie ROW Rybnik.