Jak spadochroniarze przerwali mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej [WIDEO]

Podczas meczu o brązowy medal na boisku Wandy Kraków wylądowała trójka spadochroniarzy. Akcja była zaplanowana.
Trójka spadochroniarzy sekcji WKS Wawel Kraków - dwóch mężczyzn i jedna kobieta - miała tylko trzy minuty - tyle dostali od lotniska w podkrakowskich Balicach (potem przestrzeń powietrzna została zamknięta). Skoczyli, krążyli nad Nową Hutą i powoli zbliżali się nad obiekty Wandy. Sędzia spotkania o brązowy medal między parami Jagoda Gruszczyńska/Karolina Baran - Aleksandra Zdon/Agnieszka Wołoszyn (2:1 w setach 19:21, 21:13, 16:14) przerwał spotkanie o brązowy medal pań w tie-breaku przy stanie 9:10. Wszystkim skoczkom udało się trafić idealnie w boisko, a kibice oklaskami przywitali śmiałków.

Skoki i lądowanie zarejestrowały kamery Polsatu Sport.

W Krakowie od czwartku trwają mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej. Wśród kobiet triumfowały brązowe medalistki mistrzostw Europy - Magda Brzostek i Kinga Kołosińska.