Falstart Polonii. Drużyna Igora Gołaszewskiego przegrywa z Wartą Sieradz

Nie takiego startu sezonu spodziewano się przy Konwiktorskiej. Po remisie w pierwszej kolejce z Pelikanem Łowicz, Czarne Koszule przegrały w sobotę z Wartą Sieradz 0:1.

Gdy wydawało się, że poloniści w drugim kolejnym meczu zanotują remis, nadeszła 93. minuta. Bramkę w doliczonym czasie gry zdobył dla Warty Jarosław Szyc. Od 83. minuty zawodnicy Gołaszewskiego grali w dziesiątkę, po czerwonej kartce Marcina Bochenka. Jeden punkt w dwóch pierwszych spotkaniach, to nie to czego się spodziewano na początku nowego sezonu przy Konwiktorskiej.

Po dwóch kolejkach Czarne Koszule zajmują 12. miejsce w tabeli trzeciej ligi grupy łódzko - mazowieckiej ex aequo z Legią ll, która w sobotę przegrała ze Świtem Nowy Dwór 1:2.

Warta Sieradz - Polonia Warszawa 1:0 (0:0): Jarosław Szyc (90+3).

Czerwona kartka: Marcin Bochenek (83.)

Polonia: Przemysław Kazimierczak, Marcin Bochenek, Daniel Choroś, Donatas Nakrosius, Bartosz Wybraniec, Rafał Kosiec, Piotr Kosiorowski (77. Sebastian Pindor), Marcin Kluska (75. Krystain Pieczara), Mariusz Marczak, Zbigniew Obłuski (84. Aleksander Tomaszewski), Marcin Truszkowski (90. Bazyli Kokot).