Bułgar trenuje z Zawiszą. Grał na Cyprze [WIDEO]

Wasyl Panajotow jest sprawdzany przez szkoleniowców bydgoskiej drużyny. W poprzednim sezonie występował w cypryjskiej ekstraklasie, głównie na pozycji nr 10. Może grać także jako defensywny pomocnik
25-letni zawodnik ostatnio występował w cypryjskim AÓ Ag~a Nápa - w poprzednim sezonie zagrał w 30 meczach tamtejszej ekstraklasy, w których strzelił pięć goli. Był jednym z podstawowych graczy tej drużyny. Zaczynał w Lewskim Sofia. Panajotow ma 177 cm wzrostu. Gra przede wszystkim w środku pomocy, na pozycji nr 10.

Vasil Panayotov - Midfielder from VIDEOSCOUTING on Vimeo.Zawisza potrzebuje wzmocnień w środku pola. Wobec ostatniej absencji Mici oraz Alvarinho, jedynym graczem z doświadczeniem jest Kamil Drygas. Panajotow, jeśli jego umiejętności przekonają trenera Rumaka, może występować za napastnikiem. Mica i Drygas tworzyliby wówczas parę defensywnych pomocników. Alvarinho grałby na lewym skrzydle, a przed 19-letnim Jakubem Łukowskim otworzyłaby się szansa występów na prawej stronie pomocy.

Zawisza potrzebuje jeszcze wzmocnień w ataku.

Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz