Marcin Węglewski z Pogoni: Zadecydowała czerwona kartka

Opinie szkoleniowców po meczu Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin (2:1) w Pucharze Polski.

Marcin Węglewski, trener Pogoni

Niestety, o meczu zadecydowała czerwona kartka. Było to dla nas trudne 5 minut. Chwilę po sobie najpierw straciliśmy bramkę, a następnie otrzymaliśmy czerwoną kartkę. Brakowało nam też klasycznego napastnika i przez to trudniej było nam zagrozić rywalowi, stworzyć akcję podbramkową. W drugiej połowie, kiedy graliśmy już w dziesiątkę, mieliśmy więcej sytuacji podbramkowych, ale nie umieliśmy ich zamienić na gola.

Michał Probierz, trener Jagiellonii

Cieszymy się, bo chcieliśmy awansować. Przed spotkaniem wielu nie dawało nam szans. Po zmianach w składzie mieliśmy być słabsi. Po meczu w Zabrzu musieliśmy dokonać rotacji, starsi zawodnicy potrzebowali odpocząć. Młodzi pokazali fajną grę i awans cieszy. Gdy rywal gra w osłabieniu, nie możemy pozwolić przeciwnikowi odbudować się.

źródło: pogonszczecin.pl