We wrześniu gala kick-boxingu w Płocku. Szykuje się widowisko

18 września w płockiej Orlen Arenie odbędzie się gala DSF Kickboxing Challenge z udziałem najlepszych polskich i węgierskich zawodników kick-boxingu. Będą oni walczyć w formule K-1 rules i full contact.
Organizatorzy zapowiadają, że będzie to kolejne wielkie międzynarodowe wydarzenie. Chcą pokazać kibicom walki i widowisko na najwyższym sportowym poziomie. Całości ma dopełnić niesamowita oprawa. Zdradzają też nazwiska pierwszych zawodników, którzy już ciężko przygotowują się do występu. Wśród nich jest dwójka mistrzów organizacji DSF Kickboxing Challenge: Dorota Godzina i Łukasz Wichowski. Kibice mogą także oczekiwać występu dwóch tegorocznych rewelacji sezonu: Radosława Paczuskiego i Jana Lodzika. Cała czwórka to fighterzy grupy DSF Kickboxing Team.

Płock i okolice należą do najsilniejszych polskich ośrodków sztuk walki. To właśnie z Płocka na największe polskie i europejskie areny trafiali tacy zawodnicy jak Marcin Różalski czy Łukasz Rajewski. Warto wspomnieć, że Płock ma bogate tradycje sportowych imprez formuły K-1. To tutaj na galach Angels Of Fire pierwsze kroki stawiali świetni zagraniczni zawodnicy, jak holenderski mistrz formuły K-1 MAX, Murthel Groenhart czy jego rodak Brian Douwes.

W Płocku walczyli również mistrzowie świata jak Gregory Tony z Francji oraz legendarny Paweł Słowiński, który walczył na największych światowych galach K-1.

- Podtrzymaniem tych właśnie tradycji będzie udział miejscowych zawodników, wśród których możemy już oficjalnie zapowiedzieć utalentowanego 21-letniego Mateusza Rajewskiego z płockiego klubu Rajewski Team - informują organizatorzy gali w Płocku. - To pierwszy, ale nie ostatni zawodnik z Płocka, który dostanie szansę pokazania się szerokiej publiczności. Kolejne nazwiska ogłosimy już niebawem.

Uwaga! Wszystkich chętnych, którzy zechcą przeżyć niezapomniany wieczór 18 września w Orlen Arenie już dziś zachęcamy do zakupu biletów. Ich dystrybucją zajmie się sieć Eventim.pl, która rozpocznie się wkrótce.

Więcej o: