Słabiutki początek ligi w wykonaniu Młodej Wisły

Podopieczni trenerów Artura Serockiego i Pawła Gaula przegrali wyjazdowy mecz na inaugurację sezonu IV ligi z MKS Przasnysz 0:3. Tak słabego otwarcia sezonu, występujący w czwartej lidze piłkarze nożni Wisły II Płock, nie mieli od trzech lat.
Dokładnie 15 sierpnia 2012 roku rezerwy Wisły na inaugurację IV ligi przegrali na wyjeździe z Huraganem Wołomin (0:1). Ekipie Artura Serockiego i Pawła Gaula nie pomogli mający aspirujący do występów w pierwszym zespole Wisły Przemysław Lech, Maciej Kostrzewa, Lukas Kubus i Adam Radwański. Wszyscy, podobnie jak cały zespół, wypadli słabo.

Szansę na rehabilitację druga drużyna Wisły Płock będzie miała już w niedzielę, kiedy to w drugiej serii spotkań zmierzy się z Czarnymi Węgrów. Spotkanie odbędzie się na stadionie miejskim, początek o godz. 12.

MKS Przasnysz - Wisła II Płock 3:0 (2:0)

Wisła zagrała w tym meczu w składzie: Klaudiusz Kurek - Dawid Kieplin, Maciej Kostrzewa, Piotr Stępniak, Bartłomiej Błachnio (78. Sebastian Graczyk) - Seweryn Truskolaski, Przemysław Lech (70. Radosław Gałązka) - Lukáš Kubus, Adam Radwański, Kamil Nowicki (46. Piotr Majchrzak) - Patryk Szczepański (62. Bartosz Wiśniewski).