Wisła Kraków. Sędzia z Bydgoszczy poprowadzi mecz z Legią Warszawa

Daniel Stefański z Bydgoszczy poprowadzi niedzielny mecz Wisły Kraków z Legią Warszawa. Arbitrem meczu Cracovii z Piastem będzie natomiast debiutant - Zbigniew Dobrynin.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl

Stefański sędziował już mecz Wisły z Legią w październiku 2012 roku - wtedy przy Łazienkowskiej gospodarze wygrali 2:1. W tym sezonie prowadził tylko jeden mecz ekstraklasy - spotkanie drugiej kolejki pomiędzy Lechem Poznań i Lechią Gdańsk. Niedawno zadebiutował w eliminacjach Ligi Mistrzów - 21 lipca sędziował spotkanie gruzińskiego zespołu Dila Gori z serbskim Partizanem Belgrad. W poprzednim sezonie arbiter z Bydgoszczy prowadził m.in. finał Pucharu Polski, a także cztery mecze Wisły. Co ciekawe, wszystkie z nich zakończyły się remisami 2:2.

Sędzią piątkowego meczu z Piastem Gliwice będzie natomiast Zbigniew Dobrynin z Łodzi. Będzie to jego debiut w ekstraklasie. Starcie beniaminków Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Zagłębie Lubin poprowadzi Tomasz Musiał. Krakowianin sędziował już w tym sezonie jedno spotkanie zespołu z Niecieczy - przegrany 0:2 mecz z Jagiellonią Białystok.