FC Basel - Lech Poznań. Szwajcarscy kibice zmienili zdanie na temat Lecha. 'Nie są słabym zespołem'

- Przed meczem niektórzy pisali, że Lech to słaba drużyna, ale pierwszy mecz pokazał, że wcale tak nie jest - piszą kibice FC Basel na swoim forum internetowym. Rewanżowe spotkanie III rundy eliminacji Ligi Mistrzów odbędzie się w środę o 20.15, relacja ?na żywo? na Sport.pl.
Od porażki Lecha Poznań z FC Basel minął już niemal tydzień. I choć oba kluby szykują się do rewanżu, to echa pierwszego spotkania III rundy eliminacji do Ligi Mistrzów nie milkną. Szwajcarzy na swoim klubowym forum komplementują swojego rywala: - Przed meczem kilka osób pisało tutaj, że Lech jest słaby, ale spotkanie w Poznaniu pokazało, ze wcale tak nie jest - twierdzi jeden z kibiców. - Widać, że Lech potrafi grać z kontry i przed przyjazdem tutaj jest zdeterminowany. Ciekawie będzie obejrzeć tak żywe spotkanie.

Użytkownicy fcbforum.ch byli też pod wrażeniem dopingu kibiców "Kolejorza". Podobne odczucia mieli szwajcarscy dziennikarze, którzy z podziwem oglądali oprawę zaprezentowaną przez fanów Lecha. Na podobną atmosferę nie ma co liczyć w Bazylei - internauci prognozują, że na środowym meczu rewanżowym nie będzie więcej niż 20 tysięcy ludzi.

Kibice z Bazylei ubolewają, że w środę nie będzie mógł wystąpić Taulant Xhaka, który w Poznaniu obejrzał czerwoną kartkę za faul na Łukaszu Trałce. Jego zastępcą - przynajmniej według fanów - powinien być Mohamed Elneny. Jeśli chodzi o wykluczenie dla Tomasza Kędziory z Lecha, piszą: - Czerwona kartka dla obrońcy Lecha była słuszna. Fani Lecha mogą być źli, ale trzeba się z tym pogodzić.

Zdjęcie PUMA DOMOWA Koszulka Meczowa LECH POZNAŃ 741038-02 Zdjęcie Puma Piłka Evo Force 5 Zdjęcie PUMA PIŁKA EVOPOWER GRAPHIC 8223204
PUMA DOMOWA Koszulka Meczow... Puma Piłka Evo Force 5 PUMA PIŁKA EVOPOWER GRAPHIC...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info