Sport.pl

Wisła Kraków. "Krzysztof Mączyński? Nikt nie będzie płakał za Stiliciem"

Grzegorz Kaliciak, były gracz Wisły, oglądał mecz z Lechem i na łamach "Dziennika Polskiego" ocenia nowe twarze w krakowskim zespole.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.pl

W sobotę Wisła pokonała Lecha, a mecz na żywo oglądał Grzegorz Kaliciak, były gracz krakowskiego klubu, a obecnie prezes Akademii Piłkarskiej z Kędzierzyna-Koźla, która współpracuje z Wisłą.

W rozmowie z "Dziennikiem Polskim" były obrońca ocenia nowych piłkarzy Wisły. - Duże wrażenie zrobił na mnie Krzysztof Mączyński. Mogę nawet powiedzieć, że byłem zaskoczony aż tak dobrą jego grą. Oczywiście można było go obserwować w reprezentacji, ale zobaczyć jego grę na żywo to jednak coś innego. Podobał mi się już w dwóch pierwszych meczach Wisły, a w sobotę grał jak profesor. Jak tak dalej pójdzie, to nikt nie będzie już płakał za Stiliciem - mówi Kaliciak.

Poza Mączyńskim w linii pomocy dobrze spisywał się też Rafael Crivellaro. - Widać już na pierwszy rzut oka, że piłka mu nie przeszkadza. A czas trzeba mu rzeczywiście dać, bo to jest polska liga, a do niej nie trafiają raczej piłkarze, którzy od pierwszego meczu stają się gwiazdami - dodaje były gracz Wisły.

Więcej o: