Jastrzębski Węgiel. Czy zmieni się nazwa klubu? "To byłby szaleńczy krok"

Fakt, że Jastrzębska Spółka Węglowa ogranicza środki na sponsorowanie klubu, rodzi domysły, że zmieni się nazwa Jastrzębskiego Węgla.
Gorące newsy i złośliwe komentarze. Dołącz do nas na Facebooku >>

Jastrzębski Węgiel to uznana marka i to nie tylko na krajowych parkietach. Śląski klub gra pod taką nazwą od 2004 roku. Wcześniej jednak był Ivett Jastrzębie Borynia - pod taką nazwą śląski klub zdobył jedyne mistrzostwo Polski, KS Jastrzębie Borynia, GKS Jastrzębie, Jas-Mos GKS Jastrzębie i wreszcie LZS Jastrzębie - od którego wszystko się zaczęło.

Nazwa Jastrzębski Węgiel ściśle odwoływała się do głównego sponsora klubu, który obecnie zmniejsza nakłady na siatkówkę. Czy w związku z tym może się zmienić nazwa pomarańczowych? - To byłby szaleńczy krok. Na tę chwilę nie ma takiego tematu. No chyba że opinia publiczna chciałaby takiego ruchu... - zastanawia się Przemysław Michalczyk. Nowy prezes klubu zaraz jednak dodaje, że Jastrzębski Węgiel to znakomita marka, z której nie warto rezygnować.

Zdjęcie ASICS BUTY SIATKARSKIE GEL - SENSEI 3 MĘSKIE B901Y-0121 Zdjęcie ASICS OCHRANIACZE / NAKOLANNIKI SIATKARSKIE PERFORMANCE KNEEPAD 672540-0001 Zdjęcie Piłka Mikasa MVA 330
ASICS BUTY SIATKARSKIE GEL ... ASICS OCHRANIACZE / NAKOLAN... Piłka Mikasa MVA 330
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Porównaj ceny »
źródło: Okazje.info