Asseco Resovia ma nowego sponsora strategicznego. Firmę Elmat

Mistrzowie Polski, siatkarze Asseco Resovii mają nowego strategicznego sponsora. Została nim firma Elmat, działająca w branży telekomunikacyjnej i światłowodowej.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL- Nikogo nie trzeba przekonywać, że nasza firma stawia nie tylko na rozwój w branży telekomunikacyjnej, ale jednocześnie chętnie wspiera sport. Jesteśmy też lokalnymi patriotami, a nikt nie ma wątpliwości, że siedmiokrotny, w tym aktualny mistrz Polski Asseco Resovia to nasza Duma Podkarpacia. Dodam, że naszym wspólnym mianownikiem jest z pewnością ciągły rozwój i tak jak nasza drużyna, jesteśmy liderem w swojej dziedzinie - mówi Jan Kalisz, prezes firmy Elmat.

- Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że firma, która tak dynamicznie się rozwija, zdecydowała się rozpocząć współpracę z naszym klubem. Elmat to firma z Podkarpacia, która osiągnęła międzynarodowy sukces i życzymy sobie, aby w przyszłym sezonie tych sukcesów, zarówno dla naszego nowego sponsora jak i klubu było jak najwięcej - dodaje Bartosz Górski, wiceprezes Asseco Resovii.

Grupa Elmat jest nowoczesnym polskim producentem i światowym dostawcą w branży systemów teleinformatycznych i telekomunikacji światłowodowej. Działa na międzynarodowych rynkach w Europie, Afryce, Ameryce Północnej i Południowej. Zrealizowała projekty w m.in. na Ukrainie, Węgrzech, w Rumunii, Norwegii, Szwecji, Hiszpanii, a także Libii, Algierii, Meksyku czy Urugwaju.