Wysoka wygrana Olimpii Zambrów w ostatnim sparingu

Piłkarze Olimpii Zambrów pokonali 5:1 Znicz Biała Piska w ostatnim sparingu podczas przygotowań do nowego sezonu w II lidze

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Sobotni sparing w Zambrowie lepiej rozpoczęli zawodnicy Znicza, już w siódmej minucie za sprawą Michała Świderskiego objęli prowadzenie. Później na listę strzelców wpisywali się już jednak tylko piłkarze Olimpii. Na trafienie ekipy z Białej Piskiej dwie minuty później odpowiedział Michał Twardowski, który w późniejszej fazie meczu dorzucił jeszcze dwa gole. Po jednej bramce w sobotę zdobyli natomiast Tomasz Porębski i Mariusz Gogol.

Pojedynek ze Zniczem było czwartym spotkaniem kontrolnym Olimpii w trakcie przygotowań do nowego sezonu w II lidze. Wcześniej podopieczni trenera Krzysztofa Zalewskiego, wygrali 1:0 z Pogonią Siedlce, przegrali 0:1 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki i 0:5 z Wigrami Suwałki.

W poniedziałek odbędzie się prezentacja Olimpii przed startem II ligi (ekipa z Zambrowa pierwszy mecz rozegra 1 sierpnia). Początek o godz. 18 w Centrum Kultury w Zambrowie.