Bilety i karnety na jesienne mecze Radomiaka w Radomiu

Znany jest już szczegółowy terminarz spotkań piłkarzy drugoligowego Radomiaka w roli gospodarzy. Klub podał także ceny biletów i karnetów na mecze Zielonych.
Przypomnijmy, że radomski beniaminek II ligi wszystkie pojedynki w roli organizatora zawodów rozegra na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Narutowicza. W sumie będzie to dziewięć meczów, a pierwszy z nich w odbędzie się w niedzielę 2 sierpnia. Do dyspozycji kibiców będzie cały stadion, ponad 4 tys. miejsc, podzielony na potrzeby drugoligowych spotkań na dwie części: trybunę A (od ul. Narutowicza) i B (od Parku Planty). Na trybunie A zostanie zlokalizowany m.in. sektor VIP oraz sektor rodzinny. Na trybunie B będzie zorganizowany tzw. młyn, stąd też umownie nazwana sektorem dopingującym. Wybór danej trybuny wiąże się z innymi cenami biletów i karnetów. Za wejście od ul. Narutowicza kibice zapłacą za bilet 15 zł, zaś karnet na całą rundę to wydatek 110 zł. Z kolei na trybunę B koszt jednorazowej karty wstępu to 10 zł, natomiast karnetu 80 zł. Warto dodać, że wstęp wolny na mecze mistrzowskie Radomiaka w Radomiu mają uczniowie szkół podstawowych i młodsi pod opieką dorosłego. Kupując bilet lub karnet, należy określić, na którą trybunę chce się nabyć wejściówkę. Kibic, który zakupi bilet na Trybunę A, nie będzie miał możliwości wejścia na Trybunę B - i na odwrót. Od sezonu 2015/2016 nie ma dodatkowego podziału na bilety ulgowe, dla uczniów, emerytów czy kobiet. Ceny są stałe i uzależnione od trybuny. W przypadku nieletnich do 14. roku życia opiekun dorosły, oprócz wejściówki dla siebie, musi nabyć w kasie bezpłatny bilet tzw. zerowy dla nieletniego, zaś przy wejściu przez bramkę musi zostać zachowana bezwzględna zasada: najpierw wchodzi opiekun, następnie nieletni. Jeśli pomiędzy tymi osobami wejdzie osoba trzecia lub kolejność będzie odwrotna, nieletni nie przejdzie przez bramkę i w ten sposób nie wejdzie na stadion. Sprzedaż biletów na premierowy mecz Radomiaka ze Zniczem Pruszków odbędzie się w piątek i sobotę (31 lipca i 1 sierpnia) w godz. 15-20 (kasy przy wejściu do budynku klubowego przy ul. Struga 63) oraz w niedzielę 2 sierpnia od godz. 15 (kasy od ul. Narutowicza i kasy od Parku Planty). Aby kupić bilet należy mieć ze sobą dowód osobisty, a w przypadku dzieci i młodzieży do lat 18 należy posiadać numer PESEL. Tymczasem w czwartek 30 lipca odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny. Zawodnicy, sztab szkoleniowy, działacze spotkają się z kibicami na placu u zbiegu ulic Focha i Żeromskiego, czyli przed radomskimi fontannami. Początek o godz. 18. Wcześniej, bo już w sobotę 25 lipca, radomianie rozegrają ostatni przedsezonowy sparing. Na boisku przy Narutowicza (godz. 11.30) zmierzą się ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Warto wiedzieć

Terminarz domowych meczów Radomiaka w rundzie jesiennej

1. kolejka: Radomiak Radom - Znicz Pruszków, niedziela 2.08., godz. 17, 2. kolejka: Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola; sobota 8.08., godz. 17, 4. kolejka: Radomiak Radom - Błękitni Stargard Szczeciński, piątek 21.08 godz. 17, 6. kolejka: Radomiak Radom - Legionovia Legionowo, niedziela 30.08., godz. 16, 8. kolejka: Radomiak Radom - Okocimski Brzesko, niedziela 13.09., godz. 16, 11. kolejka: Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg, niedziela 4.10., godz. 15, 13. kolejka: Radomiak Radom - Wisła Puławy, niedziela 18.10., godz. 14, 15. kolejka: Radomiak Radom - GKS Tychy, sobota 31.10., godz. 13, 17. kolejka: Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice, niedziela 15.11., godz. 13.

O Radomiaku na radom.sport.pl