Puchar Polski. Małopolskie kluby wylosowały rywali

Cracovia z ROW-em Rybnik lub Dolcanem Ząbki, Wisła Kraków z Ruchem Chorzów - tak krakowskie drużyny 12 sierpnia rozpoczną Puchar Polski. Termalica Bruk-Bet Nieciecza i Garbarnia Kraków też poznały ewentualnych rywali. Najpierw muszą przejść jednak 1/32 Pucharu Polski.
Mecze 1/32 PP rozegrane zostaną w weekend 24-26 lipca i później 28-29 lipca. W środę Termalica Bruk-Bet Nieciecza zagra z Błękitnymi Stargard Szczeciński. Jeśli wygra, w następnej rundzie zmierzy się z Nadwiślanem Góra lub Zagłębiem Lubin.

W sobotę rywala pierwszego meczu PP pozna Cracovia - wtedy ROW Rybnik zmierzy się z Dolcanem Ząbki. Zwycięzca będzie gościł krakowian. W następnej rundzie czeka zwycięzca meczu Górnik Wałbrzych/Wigry Suwałki - GKS Katowice/Rozwój Katowice.

Wisła Kraków zna już rywala w 1/16 pucharu - Ruch Chorzów. Podopieczni Kazimierza Moskala zagrają przy Cichej. W następnej rundzie zmierzą się najpewniej z Lechem Poznań, który w pierwszym spotkaniu zagra z Rodłem Kwidzyn bądź Olimpią Grudziądz.

Garbarnia też dostała się do Pucharu Polski. Jeśli pokona Miedź Legnica, w 1/16 PP zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała.