Sport.pl

Bilety na mecze łęcznian z Górnikiem Zabrze i Legią są już w sprzedaży

W poniedziałek - 27 lipca piłkarze występującego w ekstraklasie Górnika Łęczna zmierzą się ze swoimi imiennikami z Zabrza, natomiast 2 sierpnia podejmowali będą stołeczną Legię. Można już kupować bilety na te mecze.
Zespół trenera Jurija Szatałowa bardzo udanie zainaugurował rozgrywki ligowe. W pierwszej kolejce pokonali w Chorzowie Ruch 1:0. Teraz stają przed szansą kolejnych wygranych, ale do tego potrzeba im wsparcia kibiców. Dlatego też ważne jest, aby jak najwięcej z nich stawiło się na stadion przy al. Jana Pawła II. Bilety można nabywać już - zarówno przez internet - bilety.gornik.leczna.pl, jak i stadionowej kasie nr 1, która jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, a w soboty od 10 do 14. Oczywiście w wejściówkę można się zaopatrzyć także w dniu meczu, ale będzie ona o pięć złotych droższa.

Poniedziałkowe spotkanie z Górnikiem Zabrze odbędzie się o godz. 18. O tej samej porze 2 sierpnia drużyna z Łęcznej zmierzy się z warszawską Legią.DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU

Stwórz własną drużynę i WYGRAJ LIGĘ!