Sport.pl

Górnik Zabrze. Rozpoczyna się sprzedaż karnetów i biletów

W czwartek rozpoczyna się sprzedaż karnetów na mecze w rundzie jesiennej. Dzień później rozpocznie się sprzedaż biletów.


Można się w nie zaopatrywać w Sklepie Kibica na stadionie Górnika i w Galerii Zabrze.

Sprzedaż w stadionowym Sklepie Kibica prowadzona będzie od godziny 9 do 17 (od poniedziałku do piątku), natomiast punkt sprzedaży w Galerii Zabrze (stoisko Górnika na II piętrze obok kręgielni) otwarty będzie od 9 do 21 (od poniedziałku do soboty), a w niedzielę od 10 do 20.

Ze względów technicznych nie ma możliwości zakupu karnetu na trybunę południową. W zamian zarząd klubu oferuje pakiet promocyjny na wspomnianą trybunę, czyli jednorazowe doładowanie 11 meczów w cenie 10 meczów.

Ceny karnetów na rundę jesienną 2015/16: - karnet normalny na trybunę otwartą - 200 zł; - karnet ulgowy na trybuną otwartą - 150 zł: przysługuje młodzieży do lat 18 (rocznik 1997 i młodsi) - karnet na trybunę krytą - 500 zł.

Karnety będą obowiązywać na 11 meczów Górnika rozgrywanych w ramach T-Mobile Ekstraklasy w rundzie jesiennej w Zabrzu z następującymi rywalami: Jagiellonia Białystok, Zagłębie Lubin, Cracovia, Śląsk Wrocław, Legia Warszawa, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Korona Kielce, Wisła Kraków, Górnik Łęczna, Piast Gliwice, Termalica Bruk-Bet Nieciecza.

Ceny biletów na rundę jesienną 2015/16: Trybuna kryta: - bilet na mecz TOP (Legia Warszawa, Piast Gliwice) - 60 zł; - bilet na pozostałe spotkania - 50 zł;

Trybuna otwarta: - bilet normalny na mecz TOP (Legia Warszawa, Piast Gliwice) - 30 zł; - bilet ulgowy na mecze TOP (Legia Warszawa, Piast Gliwice) - 20 zł: przysługuje młodzieży do lat 18 (rocznik 1997 i młodsi), osobom powyżej 70. roku życia (urodzonym w 1945 roku i starsze) oraz kibicom niepełnosprawnym dysponującym stosownym orzeczeniem lekarskim, którzy nie muszą poruszać się na wózkach; - bilet normalny na pozostałe mecze - 20 zł; - bilet ulgowy na pozostałe mecze - 15 zł: przysługuje młodzieży do lat 18 (rocznik 1997 i młodsi), osobom powyżej 70 roku życia (urodzonym w 1945 roku i starsze), a także kibicom niepełnosprawnym dysponującym stosownym orzeczeniem lekarskim, którzy nie muszą poruszać się na wózkach. - bilet ulgowy - 5 zł (dzieci do 6. roku życia urodzone w 2009 roku i młodsze);

Trybuna południowa: - bilet normalny na wszystkie mecze - 30 zł - bilet ulgowy na wszystkie mecze - 20 zł [przysługuje młodzieży do lat 18 (rocznik 1997 i młodsi)] - pakiet promocyjny (jednorazowe doładowanie 11 meczów w cenie 10 meczów)

Wyrobienie karty identyfikacyjnej kosztuje 5 zł. Dotychczasowe karty zachowują swoją ważność.

Czy Górnik Zabrze wskoczy w tym sezonie do grupy mistrzowskiej?
Więcej o: